אני להוט להכיר בתהליכים החברתיים-תרבותיים שמאחורי טכניקות כאלה כדי להגות שיטות חדשניות שבהן ניתן לספק אמנות כראוי לקהל הרחב. למרות שחשוב מאוד לבחור את הצבעים שלך בחוכמה, אתה גם רוצה שזה יהיה מהמם. העיצובים של קרול רובינסון זמינים בסדרה של צבעים, דפוסים וסגנונות צבועים להפליא. מופק ממגוון הטפטים הסנסציוני שלנו עם פרחי קרול רובינסון, ציור הקיר הזה של Yard Sage היה למעשה אלוף מסוים עבור חלק גדול מהלקוחות שלנו. מתמונות של הזמנת חלקה ביום ועד שיפוץ אזור חשיפת סלילים, התמונות הטובות ביותר של הבית שלך הן אלה שמקריינות או חולקות אבן דרך מכרעת במסע הבית שלך. אתה באמת לא צריך ציוד מצלמות וידאו מקצועי כדי להתחיל ליצור חומר מדהים בבית שלך.

 

רעיונות נוספים לארגון התמונות האהובות עליך

 

אם פרחים עדינים, ורודים ולבנים הם לא הקטע שלך, ציור הקיר Elegant Flight בהשראת ארט דקו עשוי להיות אידיאלי. למרות שאפקט הזהב מודפס ולא מנצנץ, ההשוואה הנהדרת של גווני המתכת הנעימים עם צבעי המים השחור הכהה/נייבי מדהימה. ציור הקיר השליו הזה של Fuji No Yukei, שנלקח מהאוסף האסייתי שלנו, הוא בהחלט אטרקטיבי. עבור יצירת אמנות שפותחה בין המאה ה-16 למאה ה-18, העיצוב המזרחי הזה עדיין רלוונטי ומשדר סגנון מוחלט.

 

התמונה הטובה ביותר

 

נדפיס את התמונות שלך על סדרה איכותית של סוגים ומידות של אמנות משטח קיר, החל מפוסטר זעיר או עיטור שולחן ועד להדפס מותקן במראה מקצועי ברוחב של כמעט 2 מטרים. אתה יכול לנצל את התמונות הטובות ביותר שלך כדי לפתח פונקציה על קיר ריק, קטע שיחה מעל האח או לפתח מספר הדפסי אמנות משטח קיר עבור משטח קיר גלריה של האנשים האהובים עליך. תביא מגע של טבע לתמונות שלך עם הדפס עץ מדהים. הפוך את התמונה האהובה עליה ישר ליצירה עלילית שמספקת הרבה אישיות בשיטה מיוחדת אך טבעית. אמנות משטח עץ מרעישה זו בהחלט תרגיש ממש בבית בכל סוג של עיצוב כפרי או בסגנון כפרי. מושלם עבור תמונות בשחור-לבן, או תמונות עם ניגודיות גבוהה, הכניסו את החוץ פנימה למתנה ליום האם שלה השנה.

 

העלו חיוך על פניה ביום האם הזה ובעבר עם הקונספטים של אמנות הקיר שלנו למטה– המשיכו לקרוא לקבלת השראה נוספת והפכו את המתנה הזו ליום האם ליעילה ביותר עד כה. מה שאוסף מתנות אישיות בנפרד הוא ההזדמנות לתת ליצירתיות שלך לזרוח. התאם אישית כל תמונה והעניק את הבחירה שלך בתמונות, עיצובים והודעות אישיות. רמה זו של התאמה אישית מוודאת שההווה שלך הוא לא רק תנועה סמלית אך עדיין ייצוג אמיתי של החיבה וההתחשבות שלך. במהלך הפעלת תמונה ביתית מקורה, מזג האוויר בחוץ אינו מפריע.

 

ב-Desenio, יש לנו את המעודכנים ביותר באמנות ובפריסה, עם סגנונות שונים של אמנות קיר! אמנות משטח קיר אופנתית המציגה את הדפוסים העדכניים ביותר בעיצוב פנים – ואיכות מעולה ללא הרף בעלויות גבוהות. אמנות קיר תלויה היא דרך פשוטה ליצור אווירה ועיצוב אישי משלך! כדי לוודא שיש לנו אמנות משטח קיר לכולם, אנחנו לא רק מצייתים לדפוסים העדכניים ביותר, אך גם משתמשים בסגנונות מסורתיים וחסרי גיל. בין אם אתה נותן מתנה לאמא מתחילה, לאימא לעתיד או למקצוען מיומן, אנו בטוחים שבאמת תפסת את מספר ציוני הדרך בין אם לתינוק במצלמת וידאו.

 

יש עיצובים רבים לבחירה, המורכבים ממגוון קולקציות מרגשות לקנבס ופוסטרים. למה שלא תפיק מסך תצוגה מרהיב של צילומי חופשת הקיץ שלך, או קולקציה נעימה שמראה את הצעיר שלך גדל לאורך השנים? יש גם מסגרות, Clipart ובחירות הודעות לניסיון, כך שתוכל לעצב ולפתח את אמנות הקיר המותאמת אישית שלך ללא גבולות. על ידי שימוש במאות יצירות אמנות קיר באינספור עיצובים שונים, אנו רוצים לסייע לך באיתור אמנות משטח הקיר הטובה ביותר עבור הבית שלך. תמונות לבית -Desenio, אנו רוצים להציע השראה בפנים ובסגנון, בין אם אתם מתכוונים לקשט חדר, מסדרון קטן, מקום עבודה או כל הבית שלכם!

 

כאשר אסטרטגיות החג, האוויר מתמלא באושר, בצחוק ובניחוח לכאורה של חג המולד. זו אותה עונה קסומה שבה אנו מתכנסים עם אנשים נהנים כדי לחגוג את רוח האספקה ​​ולפתח זיכרונות מתמשכים. איזו שיטה הרבה יותר טובה לחשוף את האהבה וההערכה שלך מאשר לתת משהו באמת ייחודי? החג עוסק כולו בפיתוח זיכרונות יקרים, וקישוטים לחג המולד עם תמונות, חפצי תדמית לחג המולד, גרבי חג המולד מותאמות אישית, מגשרים מותאמים אישית לחג המולד יכולים לעשות בדיוק את זה. שפר את העץ שלך עם קישוטי תמונה מותאמים אישית הכוללים תמונות של התכנסויות, טיולים או נקודות מפנה של בני משפחה. זו דרך נהדרת להנציחאכל את העבר תוך ציפייה לעתיד.

 

חגוג את האושר שבספק ופיתחו זיכרונות ארוכי טווח שיוערכו למספר שנים קדימה. למה להשקיע להוסיף כדי לקנות הדפסים או ציורים מדהימים כאשר אתה יכול ליצור אומנות משטח קיר אופנתי משלך עבור כל חדר בבית? ב-bonusprint, אנו מקלים עליך מאוד לפתח אמנות קיר מהתמונות האהובות עליך.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *